پرلا از کلیه همکاران ̨  پیمانکاران ̨  مشاورین ̨  فعالین رشته های مرتبط و همچنین علاقه مندان در کلیه استانها و شهرستانهای سطح کشور که فاقد نمایندگی انحصاری  می باشد دعوت به همکاری در زمینه بازاریابی ̨  فروش ̨  توزیع ̨ نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش در زمینه سیستم های اعلام حریق اعلام حریق، اعلام ومهار نشت گاز و سیستمهای حفاظتی هوشمند می نماید.

پرلا با برخورداری از امکانات فنی مهندسی و تجارب 28 ساله در صنعت سیستم های حفاظتی، شرایط لازم جهت مشاوره̨  آموزش و پشتیبانی مستمر علمی و فنی از نمایندگان محترم و ارتقاء سطح کیفی خدمات ایمنی و حفاظتی در حد استانداردهای بین المللی را فراهم نموده است.

یکی از سیاست های بنیادی پرلا از ابتدای شروع فعالیت در ایران گسترش عرصه بازاریابی ̨  فروش و خدمات پس از فروش از طریق شبکه نمایندگان فعال در سطح کشور بوده و هست .

در این راستا با ارائه محصولات بهنگام و استاندارد ̨  ارائه خدمات مشاوره و آموزش فنی ̨  خدمات پس از فروش کم نظیر  ̨  تسهیلات در پرداختها و قیمت های کاملاً رقابتی در جهت تضمین حداکثر حاشیه سود برای نماینده،  بطور مستمر حمایت و پشتیبانی بی دریغی از نمایندگان خود نموده است.

از دیدگاه ما فعلیتهای سالم، شکوفا و پیشرو اقتصادی فقط در قالب همکاری تیمی و گروهی میسر میباشد و نه عملکردی فردی و مستقل ̨  در اقتصاد امروز رشد و بهره وری در گرو همکاری و اتحاد جمعی و صنفی است و این میسر نمی گردد مگر با تعامل نزدیک و دوستانه ̨  ایجاد اعتماد متقابل و تضمین منافع متقابل وعادلانه در روابط اقتصادی.

 در صورت تمایل به ارائه درخواست نمایندگی لطفاً با سازمان فروش تماس حاصل نموده و یا فرم درخواست نمایندگی را از طریق لینک های پایین پر نموده و ارسال نمایید.

Copyright: Prella Security Group 2023, All rights reserved